




Golden Warm White Utendørs 3,5 meter 180 LED-Lamper
139 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Lysslynge med 180 LED-lamper med vakkert gyllent lys. Slynge er ca 3,5 meter lang med en avstand på 2cm mellom lampene. Perfekt for hagen din. Golden Warm White er en prisgunstig grunnserie med stort utvalg.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 594-16-1 |
| IP-Klasse | IP44 |
| Produkttype | Lyslenke |
| Materiale | Plast |
| Sokkel | Fast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Serie | Golden Warm White |
| Dimbar | Nei |
| Antall Lyskilder | 180 st |
| Kabellengde | 5 m |
| Bredde | 360 cm |
| Lystemperatur | 1900 K |
| Effekt/prestering | 3,1 W |
| EAN-nr | 7391482056443 |
