
Lyslenke Star TradingOrnament Batteridrevet LED-lenke
fra99 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Lysslynge med 10 varmhvite lyskilder for innendørs bruk. Flat, gjennomsiktig akryldekorasjon med laserskåret mønster som gir en fin effekt når slyngen er tent. Veldig fin for dekorasjon i hjemmet og for eksempel i juletreet. Drives av batteri med timerfunksjon.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Farge | Hvit, Transparent |
| IP-Klasse | IP20 |
| Produkttype | Lyslenke |
| Materiale | Plast |
| Sokkel | Fast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Serie | Ornament |
| Dimbar | Nei |
| Antall Lyskilder | 10 st |
| Kabellengde | 0,3 m |
| Høyde | 9, 6,3 cm |
| Bredde | 135, 180 cm |
| Dybde | 7, 6,3 cm |
| Diameter | 135 cm |


