
Lyslenke Star TradingP-LED Indoor 35L Push in
fra 199 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Lyslenken Star Trading P-LED Indoor 35L Push in er en P-LED-lyslenke med 35 varmhvite lyskilder for innendørs bruk. Den er veldig fin å dekorere med i hjemmet på bord, trapper og i treet. Lengden er 510 cm.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Farge | Grønn, Hvit, Transparent |
| IP-Klasse | IP20 |
| Kraftkilde | Strøm |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | Lyslenke |
| Materiale | Plast |
| Sokkel | Push-In |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Bruksområde | Innendørs |
| Serie | P-LED Indoor |
| Lengde | 5,1 m |
| Antall Lyskilder | 35 st |
| Sensor | Nei |
| Kabellengde | 1,5 m |
| Kabelfarge | Hvit, Sort, Transparent |
| Spenning | 230 V |
| Vekt | 0,19, 0,21 kg |
| Effekt/prestering | 0,05, 0,045 W |



