Beskrivelse
Lyslenke med varmhvite lyskilder. Beregnet for innendørs bruk. Veldig fin å dekorere med i hjemmet på bord, trapper og i juletreet.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Farge | Grønn, Hvit, Transparent |
| Høyde | 45 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Kraftkilde | Strøm |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | Lyslenke |
| Materiale | Plast |
| Sokkel | Push-In |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Bruksområde | Innendørs |
| Lengde | 2,85 m |
| Antall Lyskilder | 20 st |
| Sensor | Nei |
| Kabellengde | 1,5 m |
| Effekt/prestering | 0,045 W |
| Serie | P-LED Indoor, P-LED Indoor 20L |
| Vekt | 0,12, 0,13 kg |
| Dimbar | Nei |
| Spenning | 230 V |






