
Lyslenke Star TradingPartaj
fra 299 kr
Velg Farge
Beskrivelse
Party lyslenke med 16 LED-lyskilder. Beregnet for utendørs bruk. Heng lyslenken fra taket som en dekorativ og stemningsfull dekorasjon. Perfekt å pynte med til hverdag og fest.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Farge | Hvit/Klar, Sort/Klar |
| Høyde | 85 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Kraftkilde | Strøm |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | Lyslenke |
| Materiale | Plast |
| Sokkel | Fast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Bruksområde | Utendørs |
| Serie | Partaj |
| Dimbar | Nei |
| Lengde | 4,5 m |
| Antall Lyskilder | 16 st |
| Spenning | 3 V |
| Kabellengde | 5 m |
| Lystemperatur | 2600 K |
| Dybde | 60 mm |
| Effekt/prestering | 0,36 W |
| Lysstyrke | 28 lumen, 38 lumen |


