
Lyslenke Star TradingSelecta
fra 509 kr
Velg Bredde
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Selecta lyslenke 18L E12
Vår serie av lyslenker med utskiftbare LED er tilgjengelig i to lengder. Lyslenken med 10 LED er omtrent 7 m lang, og lyslenken med 18 LED er litt over 13,5 m lang. Lyskilden er LED Filament og gir et pent varmhvitt lys. Transparent hylster i A60 størrelse som også er tilgjengelig som reservedel. Perfekt dekorasjon til hverdag og fest. Timerfunksjon i transformatoren. 1 stk reservedel følger med i pakken.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Farge | Sort |
| Diameter | 7200, 13600 mm |
| Høyde | 120 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Type | Lyslenke |
| Materiale | Plast |
| Sokkel | E12 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Spenning | 12 V |
| Kabellengde | 500 m |
| Serie | Selecta |
| Lystemperatur | 2700 K |
| Dybde | 60 mm |
| Effekt/prestering | 0,42 W |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| Lysstyrke | 50 lumen |
| Effekt | 0,42 W |
| Antall Lyskilder | 10, 18 st |
| Vekt | 0,88, 1,46 kg |
| Bredde | 7200, 13600 mm |
