Beskrivelse
Lyslenke med 3 mm LED-punkter og sort kabel. Dekorer utendørs med denne vakre lyslenken og få et fint skinn i mørket.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 591-01 |
| Farge | Multi |
| Lengde | 3 m |
| Kraftkilde | Strøm |
| Type | Lyslenke |
| Lyskilde | LED |
| IP-Klasse | IP44 |
| Sokkel | Fixed |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Bruksområde | Utendørs |
| Serie | Serie MicroLED |
| Antall Lyskilder | 30 st |
| Vekt | 0,15 kg |
| Kabellengde | 5 m |
| EAN-nr | 7391482021625 |








