
Lyslenke Star TradingSmall Hooky T26
fra 159 kr
Velg Farge
Beskrivelse
Lyslenken Star Trading Small Hooky T26 er en lyslenke med 16 litt mindre kapsler, med varmhvite LED-lys for utendørs bruk. Den gir et vakkert og koselig lys i mørket.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Farge | Flerfarget, Opal, Transparent |
| Høyde | 80 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Kabelfarge | Sort |
| Kraftkilde | Strøm |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | Lyslenke |
| Materiale | Plast |
| Sokkel | Fixed |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Bruksområde | Utendørs |
| Serie | Small Hooky |
| Strøm | 20 mA |
| Lengde | 4,5 m |
| Antall Lyskilder | 16 st |
| Sensor | Nei |
| Spenning | 3,2 V |
| Kabellengde | 5 m |
| Dybde | 25 mm |
| Strøm | 0,02 A |
| Effekt/prestering | 0,06 W |
| Vekt | 0,2325, 0,2385, 0,2395 kg |
| Lysstyrke | 47 lumen, 49 lumen |



