





Lyslenke Star TradingSyst24 Flash49 LExtrWw
339 kr
- Tilbake på lager 07.09.2026
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
System 24 er et komplett hage-, fest- og julebelysningssystem. Ekstra lyslenke med 49 LED-lys, hvorav 6 av dem har en blinkende effekt. Gir et vakkert, gnistrende lys. Lyslenken er 5m lang med varmhvit lys. For utendørs bruk.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 491-13-1 |
| Farge | Sort |
| Høyde | 30 mm |
| Energieffektivitet | G |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Plast |
| Serie | System 24 |
| Sokkel | Fixed |
| Produkttype | Lyslenke |
| Bruksområde | Utendørs |
| Spenning | 24 V |
| Dybde | 10 mm |
| Dimbar | Nei |
| Lengde | 5 m |
| Lysstyrke | 65 lumen |
| Effekt/prestering | 1,02 W |
| Sensor | Nei |
| Antall Lyskilder | 49 st |
| Vekt | 0,27 kg |
| EAN-nr | 7391482064998 |

