Beskrivelse
Nett fra Gnosjö Konstsmide med 64 stk LED-lamper. Nettet er 2x2 meter og har en 10 m lang tilkoblingsledning. For utendørs bruk.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Amber, Flerfarget |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nei |
| Høyde | 2 m |
| Effekt/prestering | 0,06 W |
| IP-Klasse | IP44 |
| Kabelfarge | Sort |
| Kraftkilde | Strøm |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | Lysnett |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Spenning | 24 V |
| Energieffektivitet | A, G |
| Lengde | 2 m |
| Kabellengde | 10 m |




