
Lysnett Gnosjö KonstsmideLED Frostet
fra 284 kr
Prispresset
Velg Farge
Velg Bredde
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Lysnett fra Gnosjö Konstsmide med varmhvite LED-lys med frostet topp.
Inkludert transformator.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Amber, Flerfarget, Varmhvit |
| Høyde | 1000, 2000, 2500, 3000 mm |
| Kabelfarge | Sort |
| Kraftkilde | Strøm |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Sensor | Nei |
| Kabellengde | 10 m |
| Effekt/prestering | 0,064 W |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | Lysnett |
| Materiale | Plast |
| Energieffektivitet | G |
| Dimbar | Nei, Ja |
| Antall Lyskilder | 32, 64, 96, 120 st |
| Spenning | 24, 36 V |
| Vekt | 0,23, 0,33, 0,43, 0,47 kg |
| Lengde | 1, 1,5, 2, 3 m |
| Bredde | 1000, 1500, 2000, 3000 mm |




