


Lysnett Star TradingAkkuVarmhvit
149 kr

Akku
Varmhvit 149 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Lysnett Star Trading Akku er et nett (0,8x1,5 m) med lyspunkter og batteriboks for både innendørs og utendørs bruk. Det drives med 3xAA batterier. For optimal batterilevetid har nettet en repeterende timerfunksjon, 6 timer på og 18 timer av. Det er enkelt å plassere det i hagen for et herlig skinn.
Varemerke
Beskrivelse
Lysnett Star Trading Akku er et nett (0,8x1,5 m) med lyspunkter og batteriboks for både innendørs og utendørs bruk. Det drives med 3xAA batterier. For optimal batterilevetid har nettet en repeterende timerfunksjon, 6 timer på og 18 timer av. Det er enkelt å plassere det i hagen for et herlig skinn.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 727-54 |
| Farge | Varmhvit |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde | LED |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Plast |
| Serie | Akku |
| Sokkel | Fixed |
| Produkttype | Lysnett |
| Kabelfarge | Sort |
| Kraftkilde | Batteri |
| Vekt | 0,19 kg |
| Dybde | 5 mm |
| Dybde | 5 cm |
| Høyde | 0,8 m |
| Lengde | 1,5 m |
| Effekt/prestering | 4,8 W |
| Sensor | Nei |
| Antall Lyskilder | 80 st |
| EAN-nr | 7391482046680 |