
Startlenke Gnosjö Konstsmide50 st M-LED
fra 359 kr
Velg Kabelfarge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Startlenken fra Gnosjö Konstsmide med 50 stk hvite M-LED-lamper i amber, "soft cable" 31V. Slyngen er 15,1 m lang, hvorav 10,1 m er tilkoblingsledning til den første lampen. For utendørs bruk.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Hvit |
| IP-Klasse | IP44 |
| Kraftkilde | Strøm |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | Startsett lyslenke |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Energieffektivitet | G |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nei |
| Spenning | 31 V |
| Effekt/prestering | 0,0045 W |
| Kabelfarge | Hvit, Sort |
| Lengde | 5 m |
