



Startsett Gnosjö KonstsmideIstappskjede 100L LED LangHvit kabel
936 kr
Beskrivelse
Startsett fra Gnosjö Konstsmide med transformator, istapplenke med 100 stk "moulded" LED og robust "soft cable". Systemet kan utvides til totalt 450 LED-lamper eller 60 meter.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4920-112 |
| Farge | Varmhvit |
| IP-Klasse | IP67 |
| Lyskilde | LED |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Plast |
| Produkttype | Startsett lyslenke |
| Kabelfarge | Hvit |
| Kraftkilde | Strøm |
| Spenning | 31 V |
| Dimbar | Ja |
| Effekt/prestering | 0,03 W |
| Sensor | Nei |
| Antall Lyskilder | 100 st |
| Vekt | 1,15 kg |
| Bredde | 2390 mm |
| EAN-nr | 7318309201121 |
