Beskrivelse
Startsett fra Gnosjö Konstsmide med en lyslenke med ti stk LED-pærer E27 og en forlengelseskabel på ti meter. Lyslenken har Sort kabel.
Maks fire sløyfer/transformator. Inkludert transformator.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 2396-500 |
| Farge | Flerfarget |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | Startsett lyslenke |
| Materiale | Plast |
| Dimbar | Nei |
| Antall Lyskilder | 10 st |
| Sensor | Nei |
| Spenning | 24 V |
| Vekt | 0,9 kg |
| Kabellengde | 10,85 m |
| Effekt/prestering | 0,16 W |
| Kabelfarge | Sort |
| Kraftkilde | Strøm |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| EAN-nr | 7318302396503 |





