Beskrivelse
Tillegg til Gnosjö Konstsmide istapplenke med varmhvite LED-lys og robust soft-kabel.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Amber, Varmhvit |
| IP-Klasse | IP67 |
| Kabelfarge | Hvit |
| Kraftkilde | Strøm |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | Lyslenke Ekstra |
| Materiale | Plast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Dimbar | Ja |
| Antall Lyskilder | 50 st |
| Sensor | Nei |
| Vekt | 0,3 kg |
| Lengde | 4,9 m |
| Kabellengde | 0,2 m |
| Lystemperatur | 2300K-2700K K |
| Effekt/prestering | 0,03 W |
| Energieffektivitet | G |



