
Tilleggslenke Gnosjö KonstsmideE27 10 Amber LED Skjermer
fra 489 kr
Prispresset
Velg Farge
Beskrivelse
Tilleggslenken Gnosjö Konstsmide E27 10 Amber LED Skjermer er en tilleggslenken til startsettet (ikke inkludert) med 10 amberfargede LED. Den er IP44-klassifisert.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Sort, Svart/Gul |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | Lyslenke Ekstra |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Energieffektivitet | G |
| Bruksområde | Utendørs |
| Dimbar | Ja |
| Antall Lyskilder | 10 st |
| Spenning | 24 V |
| Vekt | 1,3 kg |
| Kabellengde | 0,85 m |
| Lystemperatur | 2000 K |
| Effekt/prestering | 3,4 W |


