




Tilleggslenke Gnosjö KonstsmideE27 10 Amber LED Til 2394
628 kr
Prispresset

E27 10 Amber LED Til 2394
628 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Tilleggslenken Gnosjö Konstsmide E27 10 Amber LED er en lenke til 2394.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 2395-800 |
| Farge | Amber |
| Energieffektivitet | A |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde | LED |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Sokkel | Push-In |
| Produkttype | Lyslenke Ekstra |
| Bruksområde | Utendørs |
| Kabellengde | 0,85 m |
| Spenning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| Lystemperatur | 1800 K |
| Effekt/prestering | 7 W |
| Antall Lyskilder | 10 st |
| Vekt | 1,1 kg |
| Lengde | 9,15 m |
| Energiforbrukning | 8 kWh/1000h |
| Energiforbrukning | 8 kWh/år |
| EAN-nr | 7318302395803 |
