Beskrivelse
Tilleggslenke fra Gnosjö Konstsmide med 10 stk LED-lamper og Sort kabel. Obs! Dette er en tilleggslenke til Startsett Gnosjö Konstsmide Lyslenke 10L LED og kan ikke brukes separat.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 2397-500 |
| Farge | Flerfarget |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | Lysslynge Ekstra |
| Materiale | Plast |
| Dimbar | Nei |
| Antall Lyskilder | 10 st |
| Sensor | Nei |
| Vekt | 0,5 kg |
| Kabellengde | 0,85 m |
| Effekt/prestering | 0,16 W |
| Kabelfarge | Sort |
| Kraftkilde | Strøm |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| EAN-nr | 7318302397500 |


