







LydMaskin Polar Natt
650 kr
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 199 kr

Polar Night White Noise Maskin er et praktisk hjelpemiddel for å falle i søvn. Enheten er egnet for bruk i alle aldre. Lydmaskinen har 28 forskjellige lydverdener som hjelper deg å falle i søvn. Lydverdenene støttes av lamper i forskjellige farger, hvor lysstyrken og fargen kan justeres fra enheten. Det oppladbare batteriet gjør at maskinen kan brukes i opptil 10 timer og kan tas med hvor som helst. Enheten har også en hodetelefonkontakt, nattlysfunksjon, 32 forskjellige lydnivåer og en timerfunksjon.
Varemerke
Beskrivelse
Polar Night White Noise Maskin er et praktisk hjelpemiddel for å falle i søvn. Enheten er egnet for bruk i alle aldre. Lydmaskinen har 28 forskjellige lydverdener som hjelper deg å falle i søvn. Lydverdenene støttes av lamper i forskjellige farger, hvor lysstyrken og fargen kan justeres fra enheten. Det oppladbare batteriet gjør at maskinen kan brukes i opptil 10 timer og kan tas med hvor som helst. Enheten har også en hodetelefonkontakt, nattlysfunksjon, 32 forskjellige lydnivåer og en timerfunksjon.
Størrelse: 110 mm x 148 mm.
Vekt: 270 g.
Inkludert: Maskin, USB C-ladekabel, 1800 mAh batteri og instruksjoner.
Vekt: 270 g.
Inkludert: Maskin, USB C-ladekabel, 1800 mAh batteri og instruksjoner.
Egenskaper
| Varemerke | Polar Night |
|---|---|
| Art.Nr. | 6420613982472 |
| Farge | Hvit |
| Produsentens Art.Nr. | 6420613982472 |
| Materiale | ABS/PP Plast/Aluminium |
| Produkttype | Nattlampe |
| Høyde | 14,8 cm |
| Lengde | 11 cm |
| Bredde | 11 cm |
| EAN-nr | 6420613982472 |