Beskrivelse
Flexy LED HE6 PW PRO fra Beslag Design er en LED-strip med 120 dioder per meter og er kun 6 mm bred.
Flexy LED HE6 PW PRO er delbar i moduler på 50 mm og tilkoblingskabel 2000 mm medfølger.
Uten teip.
Uten teip.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Farge | Hvit |
| IP-Klasse | IP20 |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | LED-strip |
| Materiale | Plast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Spenning | 24 V |
| Energieffektivitet | F |
| Kabellengde | 2 m |
| Bredde | 6 mm |
| Serie | Flexy |
| Lystemperatur | 3100 K |
| Dybde | 4 mm |
| Lysspredningsvinkel | 100 ° |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nei |
| Lengde | 1000, 2000, 3000 mm |
| Vekt | 0,1, 0,07, 0,9 kg |
| Effekt/prestering | 9,6, 19,2, 28,8 W |


