








LED-strip Beslag DesignFlexy SE H4-24 3000 DC 24V/28,8W 3100K
2 499 kr

Flexy SE H4-24 3000 DC 24V/28,8W 3100K
2 499 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Ekstremt tynn LED-stripe som gjør den utmerket for innfelling i garderober, bokhyller og skap. Laget av myk, fleksibel silikon som betyr at den ikke trenger å festes alene, men kan presses til fresede spor. Ingen grunn til å lime. Kan freses til spor som er 4 mm brede og har en dybde på 8 mm. Inkludert doble tilkoblinger.
Varemerke
Beskrivelse
Ekstremt tynn LED-stripe som gjør den utmerket for innfelling i garderober, bokhyller og skap. Laget av myk, fleksibel silikon som betyr at den ikke trenger å festes alene, men kan presses til fresede spor. Ingen grunn til å lime. Kan freses til spor som er 4 mm brede og har en dybde på 8 mm. Inkludert doble tilkoblinger.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 973398 |
| Farge | Vit |
| Kabellengde | 2 m |
| Spenning | 24 V |
| Dybde | 8 mm |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Høyde | 4 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Lengde | 3000 mm |
| Lyskilde | LED |
| Lystemperatur | 3100 K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Plast |
| Effekt/prestering | 28,8 W |
| Sokkel | Kopplingsplint |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Produkttype | LED-strip |
| Vekt | 0,2 kg |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7316180018395 |