Beskrivelse
Flexy LED UHE6 PW er en stripe med 280 dioder per meter og er bare 6 mm bred. Delbar i moduler på 25 mm.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Farge | Hvit |
| Kabellengde | 2 m |
| Spenning | 24 V |
| Dybde | 1 mm |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Høyde | 6 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Lyskilde | LED |
| Lystemperatur | 3000 K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Plast |
| Sokkel | Koblingsplint |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Produkttype | LED-strip |
| Vekt | 0,04 kg |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nei |
| Lengde | 1000, 2000 mm |
| Effekt/prestering | 10, 20 W |

