
LED-pære SunwindE14
fra 119 kr
Velg Effekt/prestering
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Pæretype: LED lyspære med E14 sokkel.
TEKNISKE FORDELER LED:
- Høy effektivitet
- Ekstremt lang levetid, opptil 100 000 timer
- Meget robust mot støt og rystelser
- Ingen UV- eller IR stråling
- Lavt strømforbruk og varmeutvikling
- Alle Sunwinds LED-pærer leveres med varmhvitt lys
TEKNISKE FORDELER LED:
- Høy effektivitet
- Ekstremt lang levetid, opptil 100 000 timer
- Meget robust mot støt og rystelser
- Ingen UV- eller IR stråling
- Lavt strømforbruk og varmeutvikling
- Alle Sunwinds LED-pærer leveres med varmhvitt lys
Spesifikasjoner
- Effekt: 3 watt
- Sokkel: E14
- Kelvin: 2700
- Lumen: 180
- Pæretype: LED
- Spenning nominell: 12 volt
- Høyde (cm): 8
- Diameter Ø (cm): 45
- Effekt: 3 watt
- Sokkel: E14
- Kelvin: 2700
- Lumen: 180
- Pæretype: LED
- Spenning nominell: 12 volt
- Høyde (cm): 8
- Diameter Ø (cm): 45
Egenskaper
| Varemerke | Sunwind |
|---|---|
| Effekt/prestering | 3, 5 W |
| Spenning | 12 V |
| Dybde | 45 mm |
| Høyde | 80 mm |
| Lystemperatur | 2700 K |
| Sokkel | E14 |
| Produkttype | LED-lyspære |
| Bredde | 45 mm |
| Lysstyrke | 180 lumen, 300 lumen |
