
LED-spot Beslag DesignHoll TDM D-M overflatemontert 24V/4,5W
fra1 499 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
HOLL TDM D-M er designe for gjennomgående montering med en minimumsdybde på 12 mm. HOLL TDM D-M er konfigurert med en master berøringsdimmerbryter for enkel av- og påkobling, samt kontroll av lysstyrke og fargetemperatur (2700K eller 4000K) for hver armatur som er tilkoblet.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Farge | Nikkel, Sort |
| Kabellengde | 2 m |
| Spenning | 24 V |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Høyde | 12,5 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Lyskilde | LED |
| Lystemperatur | 4000 K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Plast |
| Effekt/prestering | 4,5 W |
| Sokkel | Koblingsplint |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Type | Led-Spot |
| Vekt | 0,18 kg |
| Bredde | 76 mm |
| Dybde | 76 mm |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 4,5 W |
| Sensor | Nei |


