Beskrivelse
Unika er et LED-lampe med mange smarte funksjoner. Med denne belysningen kan du velge å legge til Touch-dimmer for å slå på og av.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Farge | Matt Sort, Rustfri Look |
| Diameter | 45 mm |
| Montering | Innfelt |
| Kabellengde | 2 m |
| Spenning | 24 V |
| Design | Spotlight |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Høyde | 64 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Lengde | 75 mm |
| Lysspredningsvinkel | 80 ° |
| Lyskilde | LED |
| Lystemperatur | 2700 K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Plast |
| Effekt/prestering | 4,5 W |
| Serie | Unika |
| Sokkel | Kopplingsplint |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Type | LED-spot |
| Vekt | 0,26 kg |
| Bredde | 45 mm |
| Dimbar | Nei |
| Effekt | 4,5 W |
| Sensor | Nei |



