



Solcelledekorasjon Star TradingBubbly 3-pinVarmhvit
219 kr

Bubbly 3-pin
Varmhvit 219 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Star Tradings vakre solcelledrevne dekorasjon Bubbly 3-Pin lyser opp i mørket. Denne solcellebelysningen har 3 pinner med en høyde på omtrent 80 cm og 1 cm i diameter som lyser med et vakkert skinn gjennom den boblende akryltoppen.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 482-38 |
| Farge | Varmhvit |
| Kabellengde | 0,9 m |
| Tilkobling | Batteri |
| Strøm | 10 mA |
| Dybde | 70 mm |
| Høyde | 830 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde | LED |
| Lystemperatur | 3000 K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Metall |
| Effekt/prestering | 0,03 W |
| Serie | Bubbly |
| Sokkel | Fixed |
| Antall Lyskilder | 3 st |
| Produkttype | Solcelledekorasjon |
| Vekt | 0,36 kg |
| Bredde | 1600 mm |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7391482057648 |
