
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Den solcelledrevne dekorasjonen Lilly har kobberfargede metallblader med en stor amberfarget glasskule inni. Den er ca 24 cm i diameter og 12 cm høy. Den lyser med et gullfarget skinn gjennom glasskulen. Denne solcelledekorasjonen er fin å dekorere med i hagen eller på en balkong. Plasser belysningen der solen kan nå panelet i løpet av dagen for å få optimal lading til det medfølgende batteriet.
Varemerke
Beskrivelse
Den solcelledrevne dekorasjonen Lilly har kobberfargede metallblader med en stor amberfarget glasskule inni. Den er ca 24 cm i diameter og 12 cm høy. Den lyser med et gullfarget skinn gjennom glasskulen. Denne solcelledekorasjonen er fin å dekorere med i hagen eller på en balkong. Plasser belysningen der solen kan nå panelet i løpet av dagen for å få optimal lading til det medfølgende batteriet.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Farge | Amber, Sølv |
| Kraftkilde | Solcelle |
| Produkttype | Solcelledekorasjon |
| Materiale | Glass/Plast |
| Sokkel | Fixed |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Serie | Lilly |
| Dimbar | Nei |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Høyde | 120 mm |
| Spenning | 1,2 V |
| Vekt | 0,75 kg |
| Bredde | 240 mm |
| Dybde | 240 mm |
| Effekt/prestering | 0,03 W |

