
Innerdørvrider NibuAN-046
fra 492 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 3-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 149 kr
Beskrivelse
Innerdørvrider fra Nibu i materialet messing. Alle dørhåndtak leveres i sett á to stk.
Egenskaper
| Varemerke | Nibu |
|---|---|
| Farge | Antikk Messing, Messing/Jern |
| Lengde | 97 mm |
| Diameter | 50 mm |
| Materiale | Messing, Messing/Jern |
| Antall (stk/pakke) | 2 st/frp |
| Produkttype | Innerdørvrider |
| Passende Tykkelse på Dør | 39-48 mm |

