








Spisegruppe Venture HomeJane med 6 Valentina Stoler Manchester
11 759 kr
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Spisegruppe Venture Home Jane med 6 Valentina Stoler Manchester er en spisegruppe med et rektangulært spisebord i industriell design med et understell og ben i svart pulverlakkert metall med en bordplate av mørk teak og svart pulverlakkert metall. Det følger med seks spisestoler med en heldekkende design, ben i svart pulverlakkert metall samt avrundet rygg og sete i beige Manchester-fløyelsstoff. Rygg og sete i myk polstring. Enkel montering kreves.
Varemerke
Beskrivelse
Spisegruppe Venture Home Jane med 6 Valentina Stoler Manchester er en spisegruppe med et rektangulært spisebord i industriell design med et understell og ben i svart pulverlakkert metall med en bordplate av mørk teak og svart pulverlakkert metall. Det følger med seks spisestoler med en heldekkende design, ben i svart pulverlakkert metall samt avrundet rygg og sete i beige Manchester-fløyelsstoff. Rygg og sete i myk polstring. Enkel montering kreves.
Mål Bord
- Lengde: 200 cm
- Bredde: 90 cm
- Høyde: 75 cm
- Avstand mellom ben langsiden: 80 cm
- Høyde til underkant av bord: 72,5 cm
Mål Stol
- Bredde: 50 cm
- Dybde: 57 cm
- Høyde: 76,5 cm
Annet
- Materiale bordplate: Teak/Metall
- Materiale bordben: Metall
- Materiale sete: Manchester
- Lengde: 200 cm
- Bredde: 90 cm
- Høyde: 75 cm
- Avstand mellom ben langsiden: 80 cm
- Høyde til underkant av bord: 72,5 cm
Mål Stol
- Bredde: 50 cm
- Dybde: 57 cm
- Høyde: 76,5 cm
Annet
- Materiale bordplate: Teak/Metall
- Materiale bordben: Metall
- Materiale sete: Manchester
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR19785 |
| Montering | Ja - lettere |
| Farge | Teak/Beige |
| Uttrekkbart | Nei |
| Serie | Jane |
| Form bord | Rektangulær |
| Topplate | Teak |
| Bruksområde | Innendørs |
| Materiale | Teak/Metall/Metall/Manchester |
| Produkttype | Spisegruppe |
| Sittedybde | 42,5 cm |
| Sitehøyde | 46,5 cm |
| Sittebredde | 41 cm |
| Antall Stoler | 6 |
| Ileggsplate | Nei |