


Badstulist Sauna SwedenXenon
fra1 199 kr
Velg Effekt/prestering
Beskrivelse
Bastulister med Xenon fra Sauna Sweden gir badstuen din koselig belysning. Listene monteres fordelaktig under for eksempel benker eller bak ryggstøtter.
Lyskilden har en fargetemperatur på 3000 K for et naturlig varmt lys og kommer i forskjellige lengder for å passe akkurat din badstue. Listene kan i tillegg kuttes på utvalgte punkter for ytterligere fleksibilitet. Listen er IP65-klassifisert for å sikre at den tåler badstumiljøer.
Inkluderer:
- Armatur med montert tilkoblingskabel som har en lengde på 2 m.
- Fester med tilhørende skruer
Legg merke til:
Listene kan plasseres i område 2*.
*Områder for elektrisk installasjon i badstue:
- Område 1, rundt og direkte over badstueovnen.
- Område 2, minst 0,5 m fra badstueovnen og maks 1 m over bakken.
- Område 3, minst 0,5 m fra badstueovnen og minst 10 cm fra taket.
Kompletter med Drivdon 6 W eller Drivdon & dimmer 9 W, tilgjengelig for kjøp som et tilleggsalternativ.
Inkluderer:
- Armatur med montert tilkoblingskabel som har en lengde på 2 m.
- Fester med tilhørende skruer
Legg merke til:
Listene kan plasseres i område 2*.
*Områder for elektrisk installasjon i badstue:
- Område 1, rundt og direkte over badstueovnen.
- Område 2, minst 0,5 m fra badstueovnen og maks 1 m over bakken.
- Område 3, minst 0,5 m fra badstueovnen og minst 10 cm fra taket.
Kompletter med Drivdon 6 W eller Drivdon & dimmer 9 W, tilgjengelig for kjøp som et tilleggsalternativ.
Egenskaper
| Varemerke | Sauna Sweden |
|---|---|
| Montering | Vegg |
| Farge | Transparent |
| Spenning | 12 V |
| Energieffektivitet | B |
| Høyde | 20 cm |
| IP-Klasse | IP65 |
| Lyskilde | Xenon |
| Bredde | 20 cm |
| Lengde | 380, 500, 700, 1550, 1900 mm |
| Effekt/prestering | 12, 15, 21, 42, 57 W |
| Type | Badedraktliste, Baderomsliste |
| Effekt | 12, 15, 21, 42, 57 W |
