
Kjøkkenvifte SmegClassic KD1 Veggmontert
fra13 849 kr
Prispresset
Velg Bredde
Beskrivelse
Kjøkkenviften Smeg Classic KD1 er en stilig og praktisk vegghengt kjøkkenvifte. Viften tilhører den populære serien Classic.
Viftefilter
Modellen har filtre som hjelper med å fange opp fett fra dampen som stiger når du lager mat.
Intensivfunksjon
Intensivfunksjonen er svært praktisk for matlaging som gir opphav til store mengder røyk og er din siste forsvarslinje mot at brannalarmen skal begynne å ule unødvendig før middagsselskapet. Videre kan intensivfunksjonen, eller boost-funksjonen som den også kalles, være effektiv for å unngå spredning av uønskede, intense lukter.
Egenskaper
| Varemerke | Smeg |
|---|---|
| Farge | Rustfritt Stål |
| Høyde | 800 mm |
| Energiforbrukning | 42 kWh/år |
| Effektivitetsklasse Fettfiltrering | D |
| Effektivitetsklasse Belysning | A |
| Energieffektivitet | A+ |
| Digitalt Display | Nei |
| Belysning | Ja |
| Antall Hastigheter | 4 |
| Antall Program | 3 |
| Spenning | 240 V |
| Produkttype | Kjøkkenventilator |
| Design | Veggmontert |
| Motoreffekt | 275 W |
| Hydraulisk Effektivitetsklasse | A |
| Lyskilde | LED |
| Lystemperatur | 4000 K |
| Fjernkontroll | Nei |
| Overflate | Børstet |
| Dimbar | Nei |
| WiFi | Nei |
| Kapasitet | 606, 626, 639 m³/h |
| Dybde | 539, 540, 555 mm |
| Produsentens Art.Nr. | KD100HXE, KD120HXE, KD150HXE |
| Effekt/prestering | 179, 277, 279 W |
| Antall Lyskilder | 2, 4 st |
| Vekt | 22,5, 26,1, 20,32 kg |
| Bredde | 1000, 1200, 1500 mm |

