
Kjøkkenvifte ThermexCamino Eco II Vegg
fra2 746 kr
Prispresset
Velg Bredde
Beskrivelse
Camino ECO II er en klassisk og prisgunstig pyramideformet kjøkkenvifte med stor sugeflate, effektiv motor, samt enkel og brukervennlig kontrollpanel.
Egenskaper
| Varemerke | Thermex |
|---|---|
| Farge | Rustfri |
| Bredde | 500, 600 mm |
| Høyde | 560 mm |
| Dybde | 485 mm |
| Energiforbrukning | 68 kWh/år |
| Støynivå | 66 dBa |
| Lydnivå Normalt bruk Max | 66 dB-A |
| Gjennomstrømningsklasse | E |
| Effektivitetsklasse Fettfiltrering | D |
| Effektivitetsklasse Belysning | C |
| Energieffektivitet | D |
| Serie | Decor |
| Belysning | 2 x 2,8 W LED |
| Kapasitet | 436 m³/h |
| Antall Hastigheter | 3 |
| Spenning | 230 V |
| Produkttype | Standard Avtrekk/Kullfilterventilator |
| Hydraulisk Effektivitetsklasse | E |
| Lydnivå Normalt bruk Min | 41 dB-A |
| Lydnivå | 66 dBa |
| Decibelnivå | 41 dBa |

