
Kjøkkenvifte ThermexCamino Eco II Vegg600 mm
2 746 kr
Prispresset
Bredde
Beskrivelse
Camino ECO II er en klassisk og prisgunstig pyramideformet kjøkkenvifte med stor sugeflate, effektiv motor, samt enkel og brukervennlig kontrollpanel.
Egenskaper
| Varemerke | Thermex |
|---|---|
| Art.Nr. | 527.42.9268.2 |
| Farge | Rustfri |
| Bredde | 600 mm |
| Høyde | 560 mm |
| Dybde | 485 mm |
| Energiforbrukning | 68 kWh/år |
| Støynivå | 66 dBa |
| Lydnivå Normalt bruk Max | 66 dB-A |
| Gjennomstrømningsklasse | E |
| Effektivitetsklasse Fettfiltrering | D |
| Effektivitetsklasse Belysning | C |
| Energieffektivitet | D |
| Serie | Decor |
| Belysning | 2 x 2,8 W LED |
| Kapasitet | 436 m³/h |
| Antall Hastigheter | 3 |
| Spenning | 230 V |
| Produkttype | Standard Avtrekk/Kullfilterventilator |
| Hydraulisk Effektivitetsklasse | E |
| Lydnivå Normalt bruk Min | 41 dB-A |
| Lydnivå | 66 dBa |
| Decibelnivå | 41 dBa |
| EAN-nr | 5703347531118 |



