


Farge: Sort
Bredde

Decor 787
Svart, B: 700 mm6 386 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 195 kr

Decor 787 er en klassisk og stilren kjøkkenvifte fra Thermex for veggmontering. Ventilatoren har 3 stk hastigheter på softtouch-panelet og energivennlig LED-belysning. Justerbar høyde mellom 70-116,5 cm. Du må velge til et slangesett til ventilatoren om du ikke har et som passer fra tidligere.
Varemerke
Beskrivelse
Decor 787 er en klassisk og stilren kjøkkenvifte fra Thermex for veggmontering. Ventilatoren har 3 stk hastigheter på softtouch-panelet og energivennlig LED-belysning. Justerbar høyde mellom 70-116,5 cm. Du må velge til et slangesett til ventilatoren om du ikke har et som passer fra tidligere.
Alle kjøkken er unike og personlige, derfor kreves de også sine egne unike løsninger når det kommer til ventilasjon. Thermex tilbyr mange ulike modeller å velge mellom og dekker alle stilarter og behov med brukervennlig funksjonalitet, vakre overflater og gjennomtenkte detaljer. Alle med et bredt utvalg av personlige muligheter på alle nivåer som farge, design, materialer, størrelser, heve/senke funksjoner, automatikk, betjeningsfunksjoner m.m.
OBS! Kullfilter og slangesett er ikke inkludert! Om du ikke har et passende slangesett fra før så finner du dette under tilvalg. Kontakt kundeservice om du ønsker å kjøpe til et kullfilter.
OBS! Kullfilter og slangesett er ikke inkludert! Om du ikke har et passende slangesett fra før så finner du dette under tilvalg. Kontakt kundeservice om du ønsker å kjøpe til et kullfilter.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Thermex |
|---|---|
| Art.Nr. | 527.41.7872.2 |
| Farge | Sort |
| Bredde | 700 mm |
| Serie | Decor |
| Type | Standard Avtrekk/Kullfilterventilator |
| Energieffektivitet | A+ |
| Effektivitetsklasse Fettfiltrering | C |
| Hydraulisk Effektivitetsklasse | A |
| Effektivitetsklasse Belysning | A |
| Belysning | 2 x 1,3 W LED |
| Høyde | 1165 mm |
| Lydnivå Normalt bruk Max | 68 dB-A |
| Kapasitet | 724 m3/h |
| Lydnivå Normalt bruk | 68 maks |
| Spenning | 230 V |
| Dybde | 500 mm |
| Lydnivå Normalt bruk Min | 48 dB-A |
| Lydnivå | 60 dBa dB-A |
| Energiforbrukning | 40 kWh/år |
| Antall Hastigheter | 4 |
| Lydnivå Normalt bruk | 48 min |
| EAN-nr | 5703347523762 |





