Beskrivelse
Thermex Derby II i rustfritt stål er en ekte klassiker med buede former i glass og stål. En kraftig og pålitelig kjøkkenvifte med superenkel glasstouch-kontroll.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Thermex |
|---|---|
| Art.Nr. | 545.21.3098.2 |
| Farge | Rustfri |
| Bredde | 900 mm |
| Høyde | 1030 mm |
| Dybde | 500 mm |
| Lydnivå | 43 dBa dB-A |
| Energieffektivitet | A+ |
| Serie | Optica |
| Kapasitet | 594 m³/h |
| Type | Standard Avtrekk |
| Design | Vegghengt |
| Garanti | 2 år |
| EAN-nr | 5703347532818 |





