






Innbyggingsovn BoschHBA534B3 Serie 4Hvit
CASHBACK
6 713 kr
Prispresset
Farge: Hvit

HBA534B3 Serie 4
Hvit6 713 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Forvandle kjøkkenet ditt med Bosch Serie 4 innebygd ovn, 60 x 60 cm i stilfull design. Denne ovnen kombinerer moderne teknologi med elegant estetikk og tilbyr en enestående matlagningsopplevelse for både hverdagslige og festlige anledninger.
Den røde LED-skjermen gjør det enkelt å få tilgang til timere, stoppeklokke og klokke, noe som gjør planleggingen av matlagingen din enklere. Med 3D Hotair-teknologien får du en jevn varmefordeling som gir fremragende resultater, uansett hva du tilbereder.
3D Hotair
Nå kan du bake kaker og andre godsaker på opptil tre nivåer samtidig. 3D Hotair-viften fordeler varmen raskt og jevnt inne i ovnen. Du kan også lage to retter samtidig i en og samme ovn, så hvorfor ikke lage kveldens lasagne og kakene til i morgen på en gang, uten at smakene blandes.
EcoClean Direct
Regelmessig bruk av ovnen for matlaging og baking betyr også behov for regelmessig rengjøring. Bosch-ovner med EcoClean Direct tilbyr en praktisk løsning på dette. Den spesielle belegget, bestående av mikroskopiske keramiske kuler på den bakre veggen, bryter effektivt ned fettstænk under baking og ovnssteking.
3D Hotair
Nå kan du bake kaker og andre godsaker på opptil tre nivåer samtidig. 3D Hotair-viften fordeler varmen raskt og jevnt inne i ovnen. Du kan også lage to retter samtidig i en og samme ovn, så hvorfor ikke lage kveldens lasagne og kakene til i morgen på en gang, uten at smakene blandes.
EcoClean Direct
Regelmessig bruk av ovnen for matlaging og baking betyr også behov for regelmessig rengjøring. Bosch-ovner med EcoClean Direct tilbyr en praktisk løsning på dette. Den spesielle belegget, bestående av mikroskopiske keramiske kuler på den bakre veggen, bryter effektivt ned fettstænk under baking og ovnssteking.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bosch |
|---|---|
| Art.Nr. | 76636 |
| Farge | Hvit |
| Høyde | 595 mm |
| Dybde | 548 mm |
| Bredde | 594 mm |
| Energiforbruk Konvensjonell | 0.94 |
| Volym | 71 l |
| Energieffektivitet | A+ |
| Varmluft | Ja |
| Grill | Ja |
| Steketermometer | Nei |
| Pyrolytisk Rengjøring | Nei |
| Timerfunksjon | Ja |
| Digitalt Display | Ja |
| Spenning | 230 V |
| Vekt | 32,4 kg |
| Ovnrengjøring | Damprengjøring |
| Produkttype | Dampovn |
| Produsentens Art.Nr. | 76636 |
| Maks Temperatur | 275 °c |
| Energiförbrukning för varmluftsugn | 0.69 kWh |
| WiFi | Nei |
| EAN-nr | 4242005464500 |



