



Innbygningsovn LofraDolce Vita 60 cmSort/Messing
15 995 kr
Prispresset
Farge: Sort/Messing
Beskrivelse
Dolce Vita er en innbygningsovn fra italienske Lofra. Dolce Vita er Lofras premiumkolleksjon som kjennetegnes av ekte kvalitet, elegante detaljer og avansert teknologi.
Spesifikasjoner
- Elektrisk multifunksjonsovn med 9 programmer (inkludert varmluft og grill)
- Ovnsvolum: 66 L
- Elektrisk grillfunksjon
- Ovnsluke med herdet glass (trippelt glass)
- Uttakbart glass for enkel rengjøring
- Analog timer
- 2 teleskopiske skinner for ovnsbrett og rister
- 2 rister
- 1 langpanne
- Elektrisk multifunksjonsovn med 9 programmer (inkludert varmluft og grill)
- Ovnsvolum: 66 L
- Elektrisk grillfunksjon
- Ovnsluke med herdet glass (trippelt glass)
- Uttakbart glass for enkel rengjøring
- Analog timer
- 2 teleskopiske skinner for ovnsbrett og rister
- 2 rister
- 1 langpanne
Egenskaper
| Varemerke | Lofra |
|---|---|
| Art.Nr. | 3174 |
| Farge | Sort/Messing |
| Dybde | 526 mm |
| Bredde | 600 mm |
| Volym | 66 l |
| Energieffektivitet | A |
| Varmluft | Ja |
| Grill | Ja |
| Timerfunksjon | Ja |
| Digitalt Display | Nei |
| Vekt | 55 kg |
| Produkttype | Innbygningsovn |
| Maks Temperatur | 250 °c |
| EAN-nr | 8022389013954 |





