
Mikrobølgeovn BoschSerie 8 BFL7221 Innbygging
fra8 145 kr
Prispresset
Velg Farge
Beskrivelse
Den kompakte mikrobølgeovnen på 38 cm. Inverter-teknologi: konstant mikrobølgeeffekt for gradvis oppvarming av mat. Mikrobølgeovnens boost-funksjon: rask og enkel oppvarming.
Egenskaper
| Varemerke | Bosch |
|---|---|
| Farge | Hvit, Sort |
| Høyde | 382 mm |
| Dybde | 318 mm |
| Bredde | 594 mm |
| Bredde | 59,4 cm |
| Volym | 21 l |
| Effekt/prestering | 600 W |
| Vekt | 17,03 kg |
| Produkttype | Innbyggingsmikro |
| Produsentens Art.Nr. | BFL7221B1, BFL7221W1 |


