Mikrobølgeovn Smeg Classic FMI320X2 Integrert
Mikrobølgeovn Smeg
Classic FMI320X2 Integrert
Spar 4 %
Kampanje
Classic FMI320X2 Integrert
Lagervare  - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
Hjemlevering
Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Varemerke
Beskrivelse
Tining etter tid
Denne funksjonen bestemmer automatisk tiden som kreves for å tine maten.
2-lags glass i døren
Ovnens dør har 2-lags glass for økt isolasjon, noe som gjør ovnen mer energieffektiv og stillere.
Barnesikringsfunksjon
Touch-kontroll
Funksjoner
- Installasjon: Kit med ramme
- Tilberedningsmåte: Mikrobølger med grill
- Kontroll: Elektronisk
- EAN-kode: 8017709284954
Estetisk linje
- Finish: Anti fingeravtrykk
- Estetikk: Klassisk
- Ramme: Ja
- Materiale: Rustfritt stål
- Type rustfritt stål: Børstet
- Dør: Helglass
- Type glass: Eclipse
Kommandoer
- Display/klokke: TFT
- Type kontroller: Touchkontroll
- Type åpning: Elektrisk knapp
Program/funksjoner
- Antall funksjoner: 5
- Stor grill: Ja
- Tining etter tid: Ja
- Tining etter vekt: Ja
- Mikrobølger + grill: Ja
- Mikrobølger + grill: 2 Ja
- Automatiske programmer: 3
- Andre mikrobølgefunksjoner: Minne
Alternativer
- Timerinnstilling: Elektronisk
- Alternativer for tidsprogrammering: Tilberedningsslutt
- Lydsignal ved tilberedningsslutt: Ja
- Quick start: Ja
- Barnesikring: Ja
- Alternativer for effektbegrenser: Ja
- Demomodus: Ja
Teknisk spesifikasjon
- Innermateriale ovn: Rustfritt stål
- Antall lamper: 1
- Type lampe: Glødelampe
- Lyset tennes når døren åpnes: Ja
- Dørhengsel: Sidehengslet
- Antall glass i døren: 2
- Kjølesystem: Tangential
- Roterende tallerken: Ja
- Mål roterende tallerken: 24,5 cm
- Type grill: Kvarts
- Grill - effekt: 1000 W
- Nettoeffekt mikrobølgeovn: 850 W
- Beskyttelsesskjerm mikrobølgeovn: Ja
- Mikrobølgeovnen stopper når døren åpnes: Ja
- Antall tilberedningsnivåer: 2
- Type hylleplan: Hevede skinner
- Lampeeffekt: 20 W
Elektrisk tilkobling
- Tilkoblingseffekt (W): 1300 W
- Volt (V): 230 V
- Frekvens (Hz): 50 Hz
Logistisk informasjon
- Produktmål (mm): 390x595x320
- Bredde (mm): 595 mm
- Dybde (mm): 320 mm
- Produktets høyde (mm): 390 mm
Inkluderte tilbehør
- Rammer: Ja
- Rister: 1
Dokument
Egenskaper
VaremerkeSmeg
Art.Nr.49792
FargeRustfritt Stål
Høyde390 mm
Dybde320 mm
Bredde595 mm
Bredde59,5 cm
Volym20 l
VarmluftNei
GrillJa
TimerfunksjonJa
Automatisk AvrimingJa
HengslingSidohengslet
SerieClassic
BelysningJa
Antall Program3
Effekt/prestering1300 W
Spenning230 V