
Sidebord Eden WoodCapri Teak Utendørs
2 499 kr

Capri Teak Utendørs
2 499 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-4 uker.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Sidebordet Eden Wood Capri i teak passer utmerket til Winston dekkstol, Nestor adriondackstol, men også som et lite cafébord for 2 armlenestoler. Det er laget av høykvalitets teak med FLEGT-sertifisering.
Teak er et klassisk materiale for utendørs bruk. Det er en svært sterk type tre med et høyt naturlig oljeinnhold, og passer derfor godt for utendørs bruk. Over tid blir teak gråaktig, men hvis du ønsker å beholde den opprinnelige brune nyansen, bør du bare behandle det med teakolje.
Egenskaper
| Varemerke | Eden Wood |
|---|---|
| Art.Nr. | EW 13916-0 |
| Farge | Teak |
| Materiale | Teak |
| Serie | Capri |
| Produkttype | Sidebord |
| Lengde | 450 mm |
| Bredde | 500 mm |
| Høyde | 500 mm |
| Uttrekkbart | Nei |
| EAN-nr | 7350107035287 |
