Beskrivelse
Advenstake Gnosjö Konstsmide 7 Lys LED Svart er en elegant elektrisk lysestake med 7 lys i metall. Lysestaken har amberfargede LED-lys og kan dimmes. 6V/IP20.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3913-710TR |
| Farge | Svart |
| Antall Lyskilder | 7 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 600 mm |
| Bredde | 440 mm |
| Kabellengde | 2,4 m |
| Dybde | 210 mm |
| Energieffektivitet | G |
| IP-Klasse | IP20 |
| Lystemperatur | 1800 K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Stål |
| Effekt/prestering | 0,35 W |
| Kraftkilde | El |
| Produkttype | Adventsljusstake |
| Vekt | 1 kg |
| Dimbar | Ja |
| Lysstyrke | 25 lumen |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7318303913716 |



