




Taklampe Star TradingIP44
fra 319 kr
Velg Bredde
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Taklampe IP44 med enkel installasjon. Lampens fargetemperatur er 3000K.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Farge | Hvit |
| Diameter | 240, 290 mm |
| Høyde | 24, 23,5 mm |
| Spenning | 240 V |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lystemperatur | 3000 K |
| Materiale | Metall |
| Serie | Integra Ceiling |
| Sokkel | Fixed |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Produkttype | Taklampe |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| Dybde | 240, 290 mm |
| Energieffektivitet | C, E |
| Effekt/prestering | 9, 15 W |
| Vekt | 0,45, 0,57 kg |
| Bredde | 240, 290 mm |
| Lysstyrke | 1350 lumen, 800 lumen |
