


Vegglampe Gnosjö KonstsmideLoke E27uten Vegguttak
1 679 kr2 099 kr
Spar 20 %
Kampanje
5h igjen!

Loke E27
uten Vegguttak1 679 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Vegglampe Gnosjö Konstsmide Loke E27 er en elegant fasadebelysning med industriell følelse. Den har opalfarget akrylglass og leveres uten lyspære.
Annet
- IP23
- 19x10x36 cm
- Maks høyde på lampe 135 mm
- Maks 1x60W/230-240V, E27
- IP23
- 19x10x36 cm
- Maks høyde på lampe 135 mm
- Maks 1x60W/230-240V, E27
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 513-752 |
| Farge | Sort |
| Høyde | 360 mm |
| Tilkobling | 230 |
| Design | Uten stikkontakt |
| Stil | Moderne |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Materiale | Aluminium |
| Serie | Loke |
| Sokkel | E27 |
| Type | Vegglampe |
| Spenning | 230 V |
| Dybde | 100 mm |
| Dimbar | Nei |
| IP-Klasse | IP23 |
| Effekt | 60 W |
| Sensor | Nei |
| Antall Lyskilder | 1 stk |
| Bredde | 190 mm |
| EAN-nr | 7318305137523 |
