


Fasadebelysning AstroElis Single LEDMessing
2 999 kr
Farge: Messing
Beskrivelse
Fasadebelysning Astro Elis Single LED er en stilfull vegglampe fra Astro. Den egner seg både som utendørs og som innendørs lampe.
OBS! Dette produktet er ikke egnet for installasjon innen 8 km fra kysten eller i et høyt saltmiljø, produktets garanti vil da bortfalle.
I disse områdene anbefales det lamper fra Astros Coastal collection.
I disse områdene anbefales det lamper fra Astros Coastal collection.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Astro |
|---|---|
| Art.Nr. | 1331012 |
| Farge | Messing |
| Effekt/prestering | 3 W |
| Materiale | Messing |
| Dybde | 51 mm |
| Dimbar | Nei |
| Høyde | 141 mm |
| Sensor | Nei |
| Bredde | 141 mm |
| Spenning | 230 V |
| Design | Nedovervendt Lys |
| Energieffektivitet | F |
| IP-Klasse | IP54 |
| Lyskilde | LED |
| Lystemperatur | 3000 K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Serie | Elis |
| Sokkel | Integrert LED |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Produkttype | Vegglampe |
| EAN-nr | 5038856118896 |




