



Ovn- og Mikrobølgepakke BoschHBA533BB0S + BFL520MB0 Serie 4 3D HotAir
18 939 kr
Beskrivelse
Ovn og mikro fra Bosch. Innbyggingsovn med 3D HotAir gir perfekte resultater takket være innovativ varmefordeling som gir jevn temperatur på 3 nivåer samtidig.
Bosch ovn HBA533BB0S
Spesifikasjoner
- 3D Hotair: jevn varmefordeling gir perfekte resultater på opptil tre nivåer
- Den røde LED-skjermen gir enkel tilgang til timere, stoppeklokke og klokke
- Kontrollknapper som kan trykkes inn gjør ovnens forside enkel å rengjøre, og gir den et minimalistisk utseende
- EcoClean Direct forhindrer at smuss samler seg på den bakre veggen og forenkler rengjøring
3D Hotair
Nå kan du bake kaker og andre godbiter på opptil tre nivåer samtidig. 3D Hotair-viften fordeler varmen raskt og jevnt inne i ovnen. Du kan også lage to retter samtidig i samme ovn, så hvorfor ikke lage kveldens lasagne og kakene for i morgen på en gang, uten at smakene blandes.
EcoClean Direct
At du regelmessig bruker ovnen når du lager mat og baker betyr at du også regelmessig må rengjøre ovnen, ikke sant? Bosch har gode nyheter - Bosch-ovner med EcoClean Direct gjør rengjøringen enkel og smidig. Et spesielt belegg med mikroskopiske keramiske kuler på den bakre veggen bryter ned fettstænk under baking eller ovnssteking i hele ovnens levetid. Dette sparer både tid og arbeid i mange år fremover.
Mikrobølgeovn for innbygging i 38 cm nisje - tine, varme eller tilberede maten ekstra raskt
Spesifikasjoner
- Mikrobølgefunksjon: spar tid med forberedelser, tining og oppvarming av retter
- Sidehengslet dør: enkel å bruke takket være den venstrehengslede døren
Spesifikasjoner
- 3D Hotair: jevn varmefordeling gir perfekte resultater på opptil tre nivåer
- Den røde LED-skjermen gir enkel tilgang til timere, stoppeklokke og klokke
- Kontrollknapper som kan trykkes inn gjør ovnens forside enkel å rengjøre, og gir den et minimalistisk utseende
- EcoClean Direct forhindrer at smuss samler seg på den bakre veggen og forenkler rengjøring
3D Hotair
Nå kan du bake kaker og andre godbiter på opptil tre nivåer samtidig. 3D Hotair-viften fordeler varmen raskt og jevnt inne i ovnen. Du kan også lage to retter samtidig i samme ovn, så hvorfor ikke lage kveldens lasagne og kakene for i morgen på en gang, uten at smakene blandes.
EcoClean Direct
At du regelmessig bruker ovnen når du lager mat og baker betyr at du også regelmessig må rengjøre ovnen, ikke sant? Bosch har gode nyheter - Bosch-ovner med EcoClean Direct gjør rengjøringen enkel og smidig. Et spesielt belegg med mikroskopiske keramiske kuler på den bakre veggen bryter ned fettstænk under baking eller ovnssteking i hele ovnens levetid. Dette sparer både tid og arbeid i mange år fremover.
Mikrobølgeovn for innbygging i 38 cm nisje - tine, varme eller tilberede maten ekstra raskt
Spesifikasjoner
- Mikrobølgefunksjon: spar tid med forberedelser, tining og oppvarming av retter
- Sidehengslet dør: enkel å bruke takket være den venstrehengslede døren
Egenskaper
| Varemerke | Bosch |
|---|---|
| Art.Nr. | B26137 |
| Energieffektivitet | A |
| Farge | Sort |
| Produkttype | Ovn- og mikropakke |
| Vekt | 50,65 kg |
| Bredde | 1188 mm |
| Dybde | 548 mm |
| Høyde | 595 mm |
| Maks Temperatur | 275 °c |
| Energiforbruk Konvensjonell | 0.97 |
| Produsentens Art.Nr. | B26137 |
| Ovnrengjøring | Katalysemalje |
| Energiförbrukning för varmluftsugn | 0,81 |
| Volym | 71 l |
| Varmluft | Ja |
| WiFi | Nei |
| Steketermometer | Nei |
| Grill | Ja |
| Digitalt Display | Ja |
| Timerfunksjon | Ja |

