
Ovn- og Mikrobølgepakke BoschHBA533BS0S + BFL520MS0 Serie 4 3D HotAir
18 059 kr
Beskrivelse
Ovn og mikrobølgeovn fra Bosch. Innebygd ovn med 3D HotAir gir perfekte resultater takket være innovativ varmefordeling som gir jevn temperatur på 3 nivåer samtidig.
Bosch ovn HBA533BS0S
- 3D Hotair: jevn varmefordeling gir perfekte resultater på opptil tre nivåer
- Den røde LED-skjermen gir enkel tilgang til timere, stoppeklokke og klokke
- Kontrollknapper som kan trykkes inn gjør ovnens front lett å rengjøre, og gir den et minimalistisk utseende
- EcoClean Direct forhindrer at smuss samler seg på bakveggen og gjør rengjøringen enklere
3D Hotair
Nå kan du bake kaker og andre godsaker på opptil tre nivåer samtidig. 3D Hotair-viften fordeler varmen raskt og jevnt inne i ovnen. Du kan også lage to retter samtidig i samme ovn, så hvorfor ikke lage kveldens lasagne og kakene til i morgen på en gang, uten at smakene blandes.
EcoClean Direct
At du regelmessig bruker ovnen når du lager mat og baker betyr at du også regelmessig må rengjøre ovnen, ikke sant? Bosch har gode nyheter - våre ovner med EcoClean Direct gjør rengjøringen enkel og smidig. Et spesielt belegg med mikroskopiske keramiske kuler på bakveggen bryter ned fettstænk under baking eller ovnssteking gjennom hele ovnens levetid. Det sparer både tid og arbeid mange år fremover.
Mikrobølgeovn for innbygging i 38 cm nisje
- Tine, varm opp eller tilbered maten ekstra raskt
- Mikrobølgefunksjon: spar tid med forberedelser, tining og oppvarming av retter
- Sidehengslet dør: enkel å bruke takket være den venstrehengslede døren
- 3D Hotair: jevn varmefordeling gir perfekte resultater på opptil tre nivåer
- Den røde LED-skjermen gir enkel tilgang til timere, stoppeklokke og klokke
- Kontrollknapper som kan trykkes inn gjør ovnens front lett å rengjøre, og gir den et minimalistisk utseende
- EcoClean Direct forhindrer at smuss samler seg på bakveggen og gjør rengjøringen enklere
3D Hotair
Nå kan du bake kaker og andre godsaker på opptil tre nivåer samtidig. 3D Hotair-viften fordeler varmen raskt og jevnt inne i ovnen. Du kan også lage to retter samtidig i samme ovn, så hvorfor ikke lage kveldens lasagne og kakene til i morgen på en gang, uten at smakene blandes.
EcoClean Direct
At du regelmessig bruker ovnen når du lager mat og baker betyr at du også regelmessig må rengjøre ovnen, ikke sant? Bosch har gode nyheter - våre ovner med EcoClean Direct gjør rengjøringen enkel og smidig. Et spesielt belegg med mikroskopiske keramiske kuler på bakveggen bryter ned fettstænk under baking eller ovnssteking gjennom hele ovnens levetid. Det sparer både tid og arbeid mange år fremover.
Mikrobølgeovn for innbygging i 38 cm nisje
- Tine, varm opp eller tilbered maten ekstra raskt
- Mikrobølgefunksjon: spar tid med forberedelser, tining og oppvarming av retter
- Sidehengslet dør: enkel å bruke takket være den venstrehengslede døren
Egenskaper
| Varemerke | Bosch |
|---|---|
| Art.Nr. | B29249 |
| Energieffektivitet | A |
| Farge | Rustfri |
| Rengjøring | Katalysemalje |
| Produkttype | Ovn- og mikropakke |
| Vekt | 50,65 kg |
| Bredde | 1188 mm |
| Dybde | 548 mm |
| Høyde | 595 mm |
| Maks Temperatur | 275 °c |
| Energiforbruk Konvensjonell | 0.97 |
| Energiforbruk Varmluft | 0.81 |
| Spenning | 230 V |
| Volym | 71 l |
| Varmluft | Ja |
| WiFi | Nei |
| Steketermometer | Nei |
| Pyrolytisk Rengjøring | Nei |
| Grill | Ja |
| Digitalt Display | Ja |
| Timerfunksjon | Ja |
