
Hulkillist PergoMalbar
119 kr

Malbar
119 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Malbar hulkillist til Pergo Laminat- og Parkettgulv, 2400 x 17 x 17 mm.
Egenskaper
| Varemerke | Pergo |
|---|---|
| Art.Nr. | PGSCOTPAINT |
| Materiale | MDF |
| Overflate | Melamin |
| Produkttype | Hulkillist |
| Høyde | 17 mm |
| Lengde | 2400 mm |
| Tykkelse | 17 mm |
| EAN-nr | 5415125045952 |
| Nobb | 47480353 |
