
Overgangsprofil PergoAluminium Hjemmebruk
449 kr

Aluminium Hjemmebruk
449 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Overgangsprofil Alu Hjemmebruk
2000X31X8,5Mm
Egenskaper
| Varemerke | Pergo |
|---|---|
| Art.Nr. | 56389563 |
| Produkttype | Overgangsprofil |
| Materiale | Aluminium |
| Tykkelse | 8,5 mm |
| Bredde | 31 mm |
| Lengde | 2000 mm |
| EAN-nr | 5400818521080 |
| Nobb | 56389563 |
