Beskrivelse
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Pergo |
|---|---|
| Art.Nr. | 45098926 |
| Produkttype | Rampeprofil |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Bredde | 85 mm |
| Lengde | 235 mm |
| Høyde | 25 mm |
| EAN-nr | 7391753186480 |
| Nobb | 45098926 |
| Varemerke | Pergo |
|---|---|
| Art.Nr. | 45098926 |
| Produkttype | Rampeprofil |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Bredde | 85 mm |
| Lengde | 235 mm |
| Høyde | 25 mm |
| EAN-nr | 7391753186480 |
| Nobb | 45098926 |